9 вигідних ідей пасивного доходу для забезпечення вашого фінансового майбутнього


У сучасному швидкому світі концепція пасивного доходу набула значного поширення, пропонуючи людям можливість генерувати потоки доходу, які вимагають мінімальних зусиль після встановлення. Незалежно від того, чи бажаєте ви поповнити свій поточний дохід чи прагнете досягти фінансової незалежності, вивчення різних шляхів пасивного доходу може прокласти шлях до фінансової стабільності та свободи. Ось дев’ять ідей прибуткового пасивного доходу, які варто розглянути щодо інтеграції у вашу фінансову стратегію:

 1. Інвестування в акції:

  Інвестиції в послугу – це певним чином надаючи форму вартості. І тому, коли ми даємо наші гроші компанії у формі купівлі її акцій, має сенс, що ми отримаємо якусь віддачу від цих інвестицій. І ми починаємо з цього, тому що інвестиції в акції – це найпростіший спосіб отримати будь-який вид пасивного доходу. Якщо у вас є будь-які заощадження, і вони сидять на ощадному рахунку, заробляючи 0,01% відсотка, вони насправді не дуже для вас. Тоді як, якби у вас були ці заощадження та виклали їх в акції, ви потенційно могли б отримувати пасивний дохід від грошей, які інакше просто сидять там.

  Тепер індексний фонд — це щось на зразок S&P 500. І коли ви інвестуєте, скажімо, 1000 доларів США в S&P 500, це фактично означає, що ваші 1000 доларів розподіляються між 500 найбільшими компаніями США. Отже, ви знаєте, зважені на те, наскільки вони великі. Тож 2% з них буде в Apple, 2% у Facebook, 2% у Google, 2% у Microsoft. І тоді ви, ймовірно, не почули б про 500-ту компанію у списку, але, загалом, у всі великі американські компанії, про які ви чули, ви інвестуєте в них усі потроху. Отже, якщо ви хочете почати з цього, все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися у біржового брокера. Якщо ви перебуваєте в США, ви можете використовувати Webull, я думаю, що в мене є посилання в описі. Якщо ви перебуваєте у Великобританії, ви можете використовувати Freetrade або Vanguard. По суті, у якій би країні ви не знаходилися, просто пошукайте в Google фразу «найкраща платформа біржового брокера», назву вашої країни, і ви знайдете те, що вам підходить. І потім дуже легко мати можливість інвестувати в індексний фонд. Тож у нашій знаменитій матриці оцінки побічної метушні ми дамо складність початку оцінки в одну зірку, одну з п’яти. Почати роботу з акціями дуже, дуже легко.

  Наскільки важко заробляти 100 доларів на місяць, інвестуючи в акції? Ну, це певною мірою залежить, тому що це залежить від ефективності фондового ринку в цілому. Таким чином, за останні 12 місяців з 2020 по 2021 рік індекс S&P 500 фактично зріс приблизно на 50%. Це дуже багато, воно ніби зросло на цілих 50%, незважаючи на COVID і все, що відбувається. Отже, якби у квітні 2020 року ви інвестували 2400 доларів США в індекс S&P 500. Той факт, що він зріс на 50%, означає, що ви заробляли б 100 доларів на місяць, але, очевидно, так на це дивитися не так, оскільки речі може зростати і падати, і фондовий ринок має різні рівні ефективності, залежно від періоду часу, який ви розглядаєте. Але якщо усереднити останні 30-50 років, індекс S&P 500 мав приблизно 10 пунктів з чимось відсотковим прибутком, що означає, що щороку в середньому протягом тривалого періоду він зростає приблизно на 10%. Це не інфляція з поправкою на будь-якого економіста серед нас. Отже, якщо ми зробимо деякі загальні розрахунки, якщо ми хочемо пасивно заробляти 100 доларів на місяць через акції та акції, нам знадобиться близько 12 000 доларів, інвестованих в індекс S&P 500, щоб отримати ці 10% 1200 доларів на рік, тобто 100 доларів на рік. місяць. Але, коли я говорю про акції у тому відео, з часом у нас відбувається з’єднання. Отже, якщо ви внесете 7500 доларів в S&P 500 і залишите їх там на п’ять років, то через п’ять років ви зароблятимете приблизно 100 доларів на місяць, якщо взяти до уваги цю саму середню цифру в 10% на рік. Або якщо ви інвестували 5000 доларів США в індекс S&P 500, то через 10 років ви отримуватимете 100 доларів на місяць чисто пасивного доходу, знову ж таки, припускаючи середнє значення 10%.

  Тож загалом, наскільки це важко справді отримувати 100 доларів на місяць пасивного доходу від акцій та акцій? Ну, це залежить лише від того, наскільки важко вам заощадити 5000, 7500 або 12 000 доларів США та покласти їх у індексний фонд фондового ринку, і, головне, це гроші, до яких вам не потрібно торкатися в найближчі 5-10 років, принаймні. Тож, по суті, те, наскільки легко вам заробити такі гроші, очевидно, сильно залежить від того, у якій країні ви перебуваєте, які у вас обставини та яка у вас робота. Але якщо ви перебуваєте у Великій Британії чи США, де середня середня зарплата становить приблизно 50 000 доларів США, щось на кшталт цього, тоді, знову ж таки, залежно від ваших обставин, отримати 10 000 доларів заощаджень не так вже й круто. Очевидно, що якщо ви утримуєте сім’ю з 15 осіб на 50 000 доларів, це інше. Якщо ви самотня людина, знову ж таки, це інше, але я дам цьому оцінку приблизно 3/5 зірок за труднощі отримання 100 доларів на місяць. Очевидно, що якщо ви живете в такій країні, як Індія, де середня зарплата становить 3600 доларів на рік, вам дуже, дуже важко заощадити 10 000 доларів США.

  Нарешті, третя категорія в нашій Матриці оцінки побічної метушні — це те, наскільки важко підтримувати цей дохід після того, як ви його встановили. І ми дамо цьому 1/5, тому що як тільки ви отримаєте гроші, ви просто встановите їх і забудете. І це не так вже й складно підтримувати. Існують інші джерела пасивного доходу, які з часом вимагають вищого рівня підтримки, але акції та акції є дуже, дуже простим способом отримання пасивного доходу, і, використовуючи мій особистий приклад, сьогодні мої акції та портфель акцій, який я інвестував з 2015 року, зараз коштує близько 350 000 доларів США. І переважна більшість з них знаходиться в індексному фонді S&P 500. Тепер я не можу турбуватися про розрахунок фактичної прибутковості з поправкою на інфляцію. Але знову ж таки, якщо ми припустимо дуже, дуже приблизне середнє значення в 10% на рік, то це середнє становитиме приблизно 682 долари США на тиждень чисто пасивного доходу.

 2. Створення YouTube Канал:

  Створення каналу YouTube може бути прибутковою справою для отримання пасивного доходу, але для досягнення успіху це вимагає відданості та зусиль. Давайте розберемо це за допомогою нашої матриці оцінки побічної метушні.

  Легкість початку:

  Започаткувати канал YouTube просто, заробивши рейтинг чотири з п’яти зірок. Ви просто створюєте обліковий запис, завантажуєте відео (навіть за допомогою телефону) і йдете. Однак створення якісного вмісту, який приваблює глядачів, є справжньою проблемою.

  Досягнення монетизації на YouTube, що вимагає 1000 підписок і 4000 годин перегляду, є значною перешкодою. Зазвичай для досягнення цієї віхи потрібен час і послідовність. Щоб заробити значні гроші — скажімо, 100 доларів на місяць — потрібно мати приблизно 50 000 переглядів на місяць, що дорівнює приблизно 12 500 переглядам на відео, якщо ви завантажуєте його щотижня. Це крутий підйом, який приніс цьому аспекту оцінку чотири з п’яти зірок.

  Зусилля для підтримки:

  Спочатку отримати ці перші 1000 підписників — це найважча частина, але коли це досягнуто , зростання стає більш керованим, коли ви вдосконалюєте свій вміст і стратегію. Тому зусилля з обслуговування оцінюються двома з п’яти зірок.

  З мого досвіду, знадобилося 70 відео, перш ніж принести значний дохід від YouTube AdSense. Зараз канал заробляє близько 12 000 доларів на місяць, в основному на старих відео, що демонструє потенціал пасивного доходу. Незважаючи на те, що завдяки регулярним завантаженням він не є повністю пасивним, він все ж пропонує значну віддачу від інвестицій.

  На завершення, хоча започаткувати канал YouTube відносно легко, отримання значного пасивного доходу від нього є складним, але корисним протягом тривалого часу. бігати. З відданістю та наполегливістю,це може стати значним джерелом доходу.

 3. Створення подкасту:

  Здається, створення подкасту має свої проблеми та переваги. Хоча розпочати відносно легко, розвивати та монетизувати це може бути важче. На відміну від YouTube, подкасти не мають вбудованих алгоритмів для зростання. Натомість багато подкастів використовують канали YouTube для розширення аудиторії, що може здатися дивним.

 4. Продаж цифрового продукту:

  Починаючи з афілійованого маркетингу є відносно простим, отримавши дві зірки з п’яти за шкалою складності. Ви можете легко зареєструватися в партнерських програмах, таких як Amazon Associates, одна з найбільших у світі. Отримавши унікальні партнерські посилання, ви зможете рекламувати продукти на своєму веб-сайті, у соціальних мережах або на інших платформах. Коли люди купують продукти через ваші посилання, ви отримуєте відсоток від продажів.

  Однак заробляти 100 доларів на місяць може бути складно. Давайте розберемо це: якщо ви рекламуєте продукт вартістю 50 доларів США зі ставкою комісії 5% і коефіцієнтом конверсії 1%, вам знадобиться 8000 відвідувань вашого сайту, щоб досягти цієї мети. Створення такого обсягу трафіку вимагає значних зусиль, або шляхом створення аудиторії, або встановлення авторитету домену.

  Крім Amazon, існують інші партнерські програми. Наприклад, Skillshare пропонує програму, за якою ви заробляєте 7 доларів США за кожну особу, яка підпишеться на безкоштовну пробну версію за вашим посиланням. Щоб досягти 100 доларів США на місяць, вам знадобиться приблизно 15 реєстрацій на місяць.

  Складність досягнення цього залежить від вашої наявної аудиторії та вмісту. Якщо у вас уже є підписники або ви створюєте вміст на таких платформах, як Skillshare, залучення реєстрацій стає більш доцільним.

  Підсумовуючи, хоча почати з афілійованого маркетингу відносно легко, отримання значного доходу вимагає зусиль і наполегливості. Створення аудиторії шляхом послідовного створення контенту має вирішальне значення. Після створення партнерський дохід може стати надійним джерелом пасивного доходу.

 5. Продаж курсу:

  Як альтернатива, такі платформи, як Skillshare, пропонують можливість обмінюватися курсами без прямої плати. Skillshare, спонсор цього відео, проводить численні заняття, у тому числі мій останній з продуктивності. Використання посилання в описі відео надає знижку 30% на річне членство Skillshare Premium для першої тисячі користувачів. Особисто я вважаю Skillshare чудовим ресурсом для навчання та викладання.

  Skillshare працює подібно до Netflix, де користувачі отримують доступ до вмісту без індивідуальних покупок. Крім того, доступність платформи робить це простіше, ніж налаштувати особистий веб-сайт. Щоб отримати 100 доларів на місяць на Skillshare, зазвичай потрібно близько 1700 хвилин перегляду, що еквівалентно 28 годинам. Досягнення цієї віхи залежить від якості курсу та, можливо, наявної аудиторії.

  Інший підхід передбачає прямий продаж курсу за 100 доларів США, що потребує лише одного продажу щомісяця. Зважаючи на зростаючий попит на онлайн-освіту, пропозиція цінних навичок може принести пасивний дохід. Після встановлення підтримка доходу від курсу зазвичай вимагає мінімальних оновлень і постійного трафіку. З мого досвіду Skillshare розміщує більшість моїх курсів для отримання пасивного доходу, що в сукупності приносить від 60 000 до 65 000 доларів США на місяць. Ці прибутки суттєво сприяють загальному пасивному доходу мого бізнесу в розмірі 27 000 доларів США на тиждень.

 6. Створення членської спільноти:

  Пасивний дохід можна отримати за допомогою впровадження моделі платного членства або спільноти. Однак цей підхід, як правило, не рекомендується, якщо у вас уже немає усталеної аудиторії. Створення лояльної аудиторії з часом шляхом постійного надання цінного вмісту зміцнює довіру та знайомство. Отже, коли ви запроваджуєте можливість членства, деякі члени вашої аудиторії можуть захотіти зареєструватися.

  Подібним чином Енн-Лор, засновник Ness Labs, започаткувала спільноту платного членства за ціною 5 доларів США на місяць влітку 2019 року. Незважаючи на те, що вона починала з нульової аудиторії, вона поступово розбудовувала свою платформу, постійно публікуючи дописи в блозі. До березня 2020 року, коли вона запустила членство, у неї вже були платні учасники. Станом на останній час її річний регулярний дохід перевищив 100 000 доларів США, що свідчить про значне зростання, якого можна досягти за відносно короткий період.

  Створення програми членства є простим, зазвичай передбачає створення облікового запису на таких платформах, як Patreon. Однак для його підтримки потрібно забезпечити вартість, еквівалентну платі за підписку, що може бути складним завданням. Коли ви встановлюєте формулу для отримання доходу, її підтримання стає більш керованим. Спільноти учасників працюють за принципом: доки ви продовжуєте надавати цінність, підписники, ймовірно, залишатимуться зацікавленими.

  Наприклад, наша Академія YouTuber Part-Time пропонує спільноту членів під назвою "The Part-Time YouTuber Inner" Circle", щотижня приносить приблизно 2800 доларів США. Хоча управління цією спільнотою вимагає значних зусиль, фінансова віддача виправдовує інвестиції.

 7. Автоматизація бізнесу:
  Перетворення традиційної бізнес-моделі на таку, яка генерує розумний пасивний дохід, передбачає делегування, аутсорсинг, автоматизацію та застосування розумних стратегій, як пропагує Тім Ферріс у «4-годинному робочому тижні». Візьмемо, наприклад, мого друга Оліура, який керує успішним магазином Shopify із веганськими шкіряними настільними аксесуарами. Спочатку створення магазину вимагало значних зусиль, але тепер у нього є команда, яка керує операціями, що дозволяє йому витрачати менше часу на ведення бізнесу. Подібним чином інший друг керує маркетинговою агенцією в соціальних мережах, налаштовуючи рекламу для клієнтів і автоматизуючи процеси за допомогою таких інструментів, як Zapier. Незважаючи на початкову роботу, поточне обслуговування мінімальне, що робить його джерелом пасивного доходу.

  Розпочати такі підприємства може бути непросто, заробити чотири зірки з п’яти за складність. Забезпечення справжньої цінності має важливе значення, отримання такого ж рейтингу для отримання прибутку. Однак після встановлення технічне обслуговування стає легшим і отримує три з п’яти зірок за легкість.

 8. Створення програми чи веб-сайту:

  Зараз багато розробників програмного забезпечення працюють за моделлю підписки, відомою як програмне забезпечення як послуга (SaaS). . Якщо ви досліджуєте такі сайти, як indiehackers.com, ви знайдете численні приклади підприємців, які створюють такі підприємства, діляться цифрами доходів, порадами щодо стартапів та успіхів історії. Нещодавно я мав нагоду взяти інтерв’ю в подкасті Indie Hackers, де обговорював концепцію запуску онлайн-курсу на кшталт «Part-time YouTuber Academy».

  На основі особистого досвіду, під час навчання в університеті, я співпрацював із моїм братом, щоб створити BMAT Ninja та UKCAT Ninja, веб-сайти, які пропонують банки запитань для абітурієнтів медичної школи, які готуються до вступних іспитів. Ми розробили ці платформи з нуля, використовуючи свої навички програмування, отримані з дитинства. Незважаючи на те, що це було вигідно у фінансовому плані, минулого року BMAT Ninja заробив близько 25 000 доларів США після п’яти років роботи, це потребувало значних зусиль для створення.

  Початок бізнесу з програмного забезпечення оцінюється п’ятьма з п’яти за труднощі через кодування. і потрібна переконлива ціннісна пропозиція. Після запуску залучення платоспроможних клієнтів представляє свої труднощі, тому складність отримує чотири зірки. Однак з часом технічне обслуговування стає дещо легшим, що приносить йому три зірки. Незважаючи на те, що створення програми може бути важким, цей шлях є корисним, відкриваючи можливості для зростання та інновацій.

Включення кількох потоків пасивного доходу у вашу фінансову стратегію може диверсифікувати джерела доходу та забезпечити більшу стабільність і стійкість до економічної невизначеності. Однак важливо підходити до спроб пасивного доходу з старанністю, терпінням і довгостроковим мисленням, оскільки успіх часто вимагає послідовних зусиль і здатності пристосовуватися. Використовуючи свої навички, креативність і підприємницький дух, ви можете побудувати стабільний шлях до фінансової свободи та досягти своїх цілей щодо збільшення капіталу.

9 вигідних ідей пасивного доходу для забезпечення вашого фінансового майбутнього 9 вигідних ідей пасивного доходу для забезпечення вашого фінансового майбутнього Reviewed by author on février 07, 2024 Rating: 5
Fourni par Blogger.